۵ فیلمی که هر فیتنس کاری باید ببیند

زمانی که بخواهی کار بزرگی در زندگی ات انجام دهی تقریبا همه چیز برایت فراهم است.

می خواهی زیباترین اندام را داشته باشی؟

می توانی یا در خانه تمرین کنی و یا در یک باشگاه محلی ثبت نام کنی. این وسایل نیستند که اندام تو را می سازند بلکه اون حسی که در درون تو شعله ور شده است کمک می کند اندامت را بسازی.

 

همانطور که می دانی من مشاور بازاریابی اینترنتی هستم می توانم تمام راه ها را به تو یاد بدهم تا سال دیگر تبدیل به یکی از ثروتمندان شهر شوی اما نکته جالب می دانی کجاست؟

بسیاری از افراد راه و چاه را یاد می گیرند اما هرگز انجام نمی دهند می دانی چرا ؟

اوایل راه سرشار از انگیزه هستند اما بعد از مدتی انگیزه شان مانند سوخت ماشین تمام می شود.

این داستان در دنیای فیتنس هم همینطور است. چالشی که پیش رو دارم این است که در مدت ۶ ماه تغییرات کلی در بدنم بوجود بیاورم. خدا را شکر همه چیز هم برایم فراهم است اما می دانم بعضی وقت ها شاید انگیزه ام را از دست بدهم

 

چرا انگیزه مان را از دست می دهیم :

هر اتفاق و یا شوک غیر منتظره ای که در زندگی مان پیش بیاید باعث می شود آسیب جدی به انگیزه مان وارد شود.

ما هر روز نیاز به انگیزه داریم تا بتوانیم با قدرت هر چه تمام تر مسیر موفقیت مان را طی کنیم.

 

چرا من فیت بلاگ را از صفر شروع کردم :

طبیعتا می توانستم یک سال شدید تمرین کنم و بعد از آن بیام یک وب سایت در رابطه با فیتنس راه اندازی کنم. اما این کاری هست که همه انجام می دهند.

این چالش را برای خودم بوجود آوردم تا دقیقا به مانند کسی که اول راه است مشکلات و سختی های راه را درک کنم. چه فایده ای دارد مربی که نداند شاگردانش متحمل چه رنج هایی در طول مسیر هستند!

 

چالش امروز :

بنابر اتفاقی امروز یک شوک عاطفی بهم وارد شد و باعث شد چند از کل اهداف زندگی ام دور بمانم. با خودم گفتن حسین بهترین کاری که الان می توانی کنی چیست؟

چون اطمینان دارم شاید برای تو هم این مشکل بوجود بیاید ( خدایی نکرده ) آنگاه در مقام یک مربی چه راه کاری را می توانم پیشنهاد بدهم.

طبق تجربه و مطالعه ام می دانم زمانی که انگیزه ات را از دست دادی باید چیزی بشنوی و یا ببینی تا دورباره آتش انگیزه درونت شعله ور شود. پس به همین دلیل امروز تصمیم گرفتم ۵ تا از بهترین فیلم هایی که لازم دارید ببینید را معرفی کنم.

 

۵ فیلمی که هر فیتنس کاری باید ببیند :

 

فیلم اول |  Million Dollar Baby :

دیدن این فیلم را شدیدا توصیه می کنم.

داستان فیلم :

مگی فیتزجرالد (با بازی هیلاری سوانک) با اصرار فراوان فرانکی دان (با بازی کلینت ایستوود) مربی‌ای که بوکسرهای موفقی را معرفی کرده است متقاعد می‌کند تا به او شیوهٔ مسابقه را بیاموزد و او را نیز تبدیل به یک قهرمان کند. مگی آنقدر سخت تمرین می‌کند که راهی مسابقه قهرمانی جهان می‌شود. رقیب او یک بوکسور است که مقام کثیف‌ترین بوکسور را دارد هم از نظر ورزشی و هم از نظر اخلاقی. مگی در مسابقه با او برنده می‌شود. اما رقیب او عصبانی شده… .

 

فیلم دوم | The Shawshank Redemption :

اگر احساس می کنی زندگی روی سختی هایش را به تو نشان می دهد و امیدت را از دست دادی حتما این فیلم عالی را ببین.

 

داستان فیلم :

اندی دوفرین (تیم رابینز) بانکدار جوانی است که به جرم قتل همسر و معشوقه پنهانی‌اش به حبس ابد در زندان ایالتی شائوشنک محکوم می‌شود. وی تأکید می‌کند که این جرمی است که مرتکب نشده، ولی قاضی تشخیص می‌دهد که او گناهکار است. او سالهای متعددی را در این زندان می‌گذراند در حالی که تنها سرگرمی‌اش دست‌وپنجه نرم کردن با افرادی از پایین‌ترین طبقهٔ جامعه است؛ کسانی مثل همجنس گرایان و قاتل‌ها که مدام او را آزار و اذیت می‌کنند. آلیس بوید رِدینگ (مورگان فریمن) یکی از زندانی‌های سیاه‌پوست و راوی داستان است که به این مشهور است که می‌تواند هرچیزی را در زندان فراهم کند. او کسی است که اندی بعد از چند ماه بیش از دو کلام با او صحبت می‌کند و از او یک نوع چکش مخصوص می‌خواهد. رد ابتدا فکر می‌کند که اندی برای فرار از زندان این چکش را می‌خواهد ولی پس از دیدن اندازه چکش، متوجه می‌شود که بسیار کوچک است و برای شکستن سنگ‌های کوچک طراحی شده؛ رد، روی فیلم روایت می‌کند که سوراخ کردن دیوار زندان با این چکش ششصد سال زمان می‌برد؛ بعدها وی از رد درخواست پوستری بزرگ از ریتا هیورث، بازیگر زن مشهور را می‌کند و آن را به دیوار سلول خود می‌آویزد. وقتی رئیس زندان از سلول اندی بازرسی می‌کند چون می‌بیند انجیل در دست اندی است، اورا به خاطر چسباندن پوستر سکسی بر روی دیوار، می‌بخشد؛ سپس به انجیل اشاره می‌کند و می‌گوید «رستگاری در این کتاب نهفته اندی.» و از سلول خارج می‌شود.

این مطلب را نباید از دست بدهی :  چرا فیت بلاگ را ساختم

 

فیلم سوم | Rocky :

اگر دنبال کوهی از انگیزه هستی حتما پیشنهاد می کنم این فیلم را ببین.

 

داستان فیلم :

سال‌ها از ماجرای راکی ۵ می‌گذرد. راکی بالبوآ (با بازی سیلوستر استالونه) عشق زندگی‌اش، آدریان، را از دست داده و با برادرزن و دوست قدیمی‌اش پولی (برت یانگ)، رستوران کوچک خود را اداره می‌کند. راکی هر روز بر سر مزار همسرش می‌رود و با او درد دل می‌کند. در این میان، رابرت – پسر راکی – نیز درگیر مشکلات و زندگی خود شده و کمتر می‌تواند (و البته نمی‌خواهد) به راکی سربزند. تلویزیون یک مسابقه بوکس کامپیوتری قهرمان اسبق جهان یعنی راکی با قهرمان فعلی جهان که یک جوان سیاهپوست است برگزار می‌کند و براساس آمار (قدرت ضربات مشت، پایداری و…) راکی را برنده مسابقه اعلام می‌کند. پس از مدتی، این نبرد کامپیوتری رنگ واقعیت به خود می‌گیرد زیرا از راکی درخواست می‌شود که دوباره به رینگ بازگردد و با قهرمان کنونی جهان مسابقه دهد اما…

 

فیلم چهارم | The Pursuit of Happyness :

به نظر من این تنها فیلمی است که ارزش هزاران بار دیدن را دارد. قطعا جاهایی از فیلم احساساتی می شوی و جاهایی از فیلم به خودت می گویی تا سر حد مرگ برای رویاهایم خواهم جنگید.

 

داستان فیلم :

این فیلم داستان واقعی کریس گاردنر سیاه پوست، خرده فروش اسکنرهای پزشکی در سال ۱۹۸۱ است که به همراه لیندا و پسر کوچکش کریستوفر در سانفرانسیسکو زندگی بسیار سختی دارند. وضع مالی کریس بسیار بد است. ا و که توانایی پرداخت اجاره خود را ندارد صاحبخانه‌اش بیرونش کرده و از این رو لیندا نیز او را ترک می‌کند. کریس که هم باید پدر خوبی باشد و هم خرج کریستوفر را تأمین کند دچار مشکل شده است. کریس سعی می‌کند در شرکتی استخدام شود و از سویی باید کریستوفر را حفظ کند مبارزه سختی برای زندگی کردن پیش روی کریس قرار دارد. . و سرانجام کریس گاردنر به یک میلیونر تبدیل می شود که فقط سی درصد سهامش را دو میلیون دلار خریداری می کنند.

 

فیلم پنجم | Wolf of Wall Street :

خیلی راحت بگم اگر این فیلم را ندیدی یک اشتباه بزرگ در حق خودت کرده ای. این فیلم فوق العاده است.

 

داستان فیلم :

این فیلم داستان از صفر به قله رسیدن دلال سخت کوشی است که اواخر دههٔ ۸۰ وارد این بازار می‌شود و با این بدشانسی مواجه می‌شود که جواز خود را در روز دوشنبهٔ سیاه، روز بزرگترین سقوط اقتصادی بعد از دههٔ ۲۰، به دست می‌آورد. او شغل خود را از دست می‌دهد اما مجدداً به عنوان تأمین کننده‌ای وارد بازار سهام کم ارزش می‌شود. در این گوشهٔ تاریک بازار اقتصادی کلاهبرداری به وفور دیده می‌شود و بلفورت با موج همراه می‌شود تا به ثروت برسد. او موفق می‌شود برای خود و…

زمانی که بخواهی کار بزرگی در زندگی ات انجام دهی تقریبا همه چیز برایت فراهم است. می خواهی زیباترین اندام را داشته باشی؟ می توانی یا در خانه تمرین کنی و یا در یک باشگاه محلی ثبت نام کنی. این وسایل نیستند که اندام تو را می سازند بلکه اون حسی که در درون تو شعله ور شده است کمک می کند اندامت را بسازی.   همانطور که می دانی من مشاور بازاریابی اینترنتی هستم می توانم تمام راه ها را به تو یاد بدهم تا سال دیگر تبدیل به یکی از ثروتمندان شهر شوی اما نکته جالب می دانی…
ما آدم ها خیلی جاها انگیزمون تموم میشه اما اطمینان می دهم با دیدن این فیلم ها دوباره انکیزه از دست رفتتون بر می گرده

۵ فیلمی که هر فیتنس کاری باید ببیند

امتیاز - 100%

100%

ما آدم ها خیلی جاها انگیزمون تموم میشه اما اطمینان می دهم با دیدن این فیلم ها دوباره انکیزه از دست رفتتون بر می گرده

User Rating: 5 ( 3 votes)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *